Menu:

Pila  131, 360 01 Karlovy Vary

cz de gb

+420 35 333 1500-3

Elektromontáže - fotovoltaické elektrárny - opravy

Elektromontáže

Zajišťujeme kompletní dodávky staveb hlavně pro energetiku, průmysl a státní správu. Zajišťujeme i stavby pro občanský sektor a úřady. Všichni zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni jak z bezpečnosti práce, tak z nových technologických postupů. Například: práce ve výškách, práce pod napětím, technologické postupy na kabelových sítí VN, NN, atd.

 

Solární elektrárny

Dodáváme solární elektrárny nebo jejich jednotlivé části. Rozsah svých aktivit v solární technice neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme. Všichni zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni z nových technologií a nových technologických postupů. Společnost spolupracuje s řadou tuzemských i zahraničních parterů v oblasti fotovoltaiky

Nabíjecí stanice

Nabízíme návrh a instalaci osvědčených nabíjecích stanic renomovaných výrobců. Ve spolupráci s importéry a výrobci nabíjecích stanic pro elektromobily instalujeme tyto stanice u zákazníka. Zajistíme návrh stanice včetně zhodnocení stávající elektroinstalace, zajistíme montáž a oživení stanice.

Tepelná čerpadla

Ve spolupráci se světovou jedničkou na trhu tepelných čerpadel IVT nabízíme nadimenzování a instalaci tepelných čerpadel k rodinným domům, kancelářím i průmyslovým objektům.

Máte zájem o naše služby?

NAPIŠTE NÁM


 

Kód CAPTCHA

Klikněte na obrázek pro zobrazení jiného CAPTCHA kódu.
 

Nejnovější projekty:

zobrazit všechny reference

Q2 2016

Výstavba rozvodny a kabelového přívodu 22 kV pro Nejdeckou česárnu vlny

Q4 2015

Výstavba přívodního vzdušného vedení 22 kV pro větrné elektrárny Jindřichovice 2010

Q3 2015

Rekonstrukce vzdušného vedení 0,4 kV v celé obci Boč u Karlových Varů